Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།
