Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: edit
eo: redakti

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Active
eo: Aktiva

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1
