Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: edit
et: muuda

en: Email
et: E-kiri

en: Active
et: Aktiivne

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Amount
et: Kogus

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Authentication
et: Autentimine

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1
