Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: edit
eu: editatu

en: Email
eu: Eposta

en: Active
eu: Aktiboa

en: State
eu: Egoera

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua
