Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: view
fil: tingnan

en: edit
fil: wastuhin

en: Active
fil: Aktibo

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.
