Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Country
gl: País

en: edit
gl: editar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Active
gl: Activo

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Amount
gl: Cantidade

en: State
gl: Estado

en: Postal code
gl: Código postal

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Authentication
gl: Autenticación

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Live
gl: Vista previa

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Expiration Year
gl: Ano de Caducidade
