Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: City
gu: શહેર
