Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: view
ja: ビュー

en: None
ja: なし

en: Test
ja: テスト

en: Country
ja: 国

en: edit
ja: 編集

en: Email
ja: メール

en: Active
ja: アクティブ

en: Card Number
ja: カード番号

en: Amount
ja: 量

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Billing address
ja: 請求先住所

en: Authentication
ja: 認証

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Live
ja: ライブ

en: Expiration Month
ja: 期限切れ月

en: Expiration Year
ja: 期限切れ年

en: Default source
ja: デフォルトのソース
