Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Active
ka: აქტიური

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
