Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: edit
kk: түзету

en: Active
kk: Белсенді

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.
