Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Country
lv: Valsts

en: edit
lv: labot

en: Email
lv: E-pasts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Amount
lv: Summa

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Live
lv: Tiešraide

en: API Keys
lv: API atslēgas

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads
