Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: view
ml: കാണുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.
