Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: edit
mn: засварлах

en: Email
mn: Имэйл

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
