Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: edit
my: ပြင်ရန်
