Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: edit
nn: endre

en: Active
nn: Aktiv

en: Card Number
nn: Kortnummer

en: City
nn: By

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
