Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Country
oc: País

en: edit
oc: modificar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Active
oc: Actiu

en: Amount
oc: Montant

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.
