Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
