Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: view
pt: ver

en: None
pt: Nenhum

en: Test
pt: Teste

en: Country
pt: País

en: edit
pt: editar

en: Active
pt: Ativo

en: Card Number
pt: Número do cartão

en: Amount
pt: Valor

en: State
pt: Estado

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: Stripe
pt: Listra

en: Billing address
pt: Endereço de cobrança

en: Authentication
pt: Autenticação

en: !name field is required.
pt: O campo !name é obrigatório.

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Created Date
pt: Data de criação

en: Customer ID
pt: Código do Cliente

en: Expiration Month
pt: Mês do vencimento

en: Expiration Year
pt: Ano do vencimento

en: Address 2
pt: Endereço 2

en: Address 1
pt: Endereço 1

en: Drupal User
pt: Usuário Drupal
