Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Country
ru: Страна

en: edit
ru: изменить

en: Active
ru: Активно

en: Card Number
ru: Номер карты

en: Amount
ru: Сумма

en: State
ru: Состояние

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Stripe
ru: Полоса

en: Billing address
ru: Адрес расчёта

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Live
ru: Действующий

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: API Keys
ru: Ключи API

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Expiration Month
ru: Месяц истечения срока

en: Expiration Year
ru: Год истечения срока

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж

en: Drupal User
ru: Пользователь Drupal

en: Default source
ru: Источник по умолчанию

en: Test form
ru: Тестовая форма
