Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Country
sr: Земља

en: edit
sr: измени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: State
sr: Статус

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.
