Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: None
uk: Немає

en: Test
uk: Тест

en: Country
uk: Країна

en: edit
uk: редагувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Active
uk: Активно

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Amount
uk: Величина

en: State
uk: Стан

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Stripe
uk: Смуга

en: Billing address
uk: Адреса платника

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Live
uk: Наживо

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Expiration Month
uk: Місяць закінчення дії

en: Expiration Year
uk: Рік закінчення дії

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Account Information
uk: Інформація про обліковий запис

en: Drupal User
uk: Користувач Drupal

en: Default source
uk: Базове джерело
