Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Currency
ur: کرنسی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Email
ur: ای میل

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
