Stripe Payment (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: State
is: Fylki

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer
