Stripe Payment (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: State
tr: Durum

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu
