Stripe Payment (7.x-1.0-beta7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: State
he: מצב

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד
