Stripe Payment (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Country
id: Negara

en: Name
id: Nama

en: State
id: Status

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos
