Stripe Payment (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: State
et: Olek

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber
