Stripe Payment (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: State
eu: Egoera

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak
