Stripe Payment (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: State
fa: وضعیت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی
