Stripe Payment (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: State
ro: Status

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal
