Stripe Payment (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: State
lt: Etapas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas
