Stripe Payment (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Country
et: Riik

en: Required
et: Kohustuslik

en: Display
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Full name
et: Täisnimi
