Stripe Payment (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Required
fa: اجباری

en: Display
fa: نمایش

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی
