Stripe Payment (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Required
lt: Privalomas

en: Display
lt: Rodymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Accepted
lt: Priimti
