Stripe Payment (7.x-2.10) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Country
cs: Země

en: Required
cs: Povinné

en: Book
cs: Kniha

en: Default
cs: Výchozí

en: Display
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Postal code
cs: PSČ

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Private key
cs: Soukromý klíč
