Stripe Payment (7.x-2.10) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Transaction ID
es: ID de la transacción

en: Country
es: País

en: Required
es: Obligatorio

en: Book
es: Libro

en: Default
es: Por defecto

en: Display
es: Presentación

en: Email
es: Correo electrónico

en: Phone
es: Teléfono

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Postal code
es: Código postal

en: Full name
es: Nombre completo

en: Accepted
es: Aceptado

en: Donate
es: Donar

en: Public key
es: Clave pública

en: Private key
es: Clave privada

en: Buy
es: Compra

en: Light
es: Fina

en: Dark
es: Oscuro

en: Address line 1
es: Dirección línea 1

en: Address line 2
es: Dirección línea 2
