Stripe Payment (7.x-2.10) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Country
hr: Država

en: Required
hr: Nužno

en: Book
hr: Knjiga

en: Default
hr: Zadano

en: Display
hr: Prikaz

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Full name
hr: Puno ime
