Stripe Payment (7.x-2.10) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Country
is: Land

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Book
is: Bók

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Display
is: Sýna

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Full name
is: Fullt nafn
