Stripe Payment (7.x-2.10) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Book
ka: წიგნი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
