Stripe Payment (7.x-2.10) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Required
kk: Қажетті

en: Book
kk: Кітап

en: Default
kk: Стандартты

en: Full name
kk: Толық аты
