Stripe Payment (7.x-2.10) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
