Stripe Payment (7.x-2.10) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: Country
oc: País

en: Required
oc: Requesit

en: Book
oc: Libre

en: Default
oc: Per defaut

en: Display
oc: Afichatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Full name
oc: Nom complet

en: Public key
oc: Clau publica

en: Private key
oc: Clau privada
