Stripe Payment (7.x-2.10) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Country
uk: Країна

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Book
uk: Книга

en: Default
uk: Базово

en: Display
uk: Показ

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Full name
uk: Повна назва

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Buy
uk: Купити

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темний

en: Address line 1
uk: Адресний рядок 1

en: Address line 2
uk: Адресний рядок 2
