Stripe Payment (7.x-2.11) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: Required
ar: ضروري

en: Book
ar: الوثيقة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Display
ar: العرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
