Stripe Payment (7.x-2.11) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Book
ga: Leabhar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Donate
ga: Deonaigh
