Stripe Payment (7.x-2.11) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Country
gl: País

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Book
gl: Libro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Display
gl: Visualización

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Postal code
gl: Código postal

en: Full name
gl: Nome completo

en: Public key
gl: Clave pública

en: Private key
gl: Clave privada

en: Dark
gl: Escuro
