Stripe Payment (7.x-2.11) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Country
jv: Negara

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Book
jv: Buku

en: Default
jv: Gawan

en: Display
jv: Tampilan
