Stripe Payment (7.x-2.11) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Country
mn: Улс

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Book
mn: Ном

en: Default
mn: Анхны утга

en: Display
mn: Харуулах

en: Email
mn: Имэйл
