Stripe Payment (7.x-2.11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Required
ne: आवश्यक

en: Book
ne: पुस्तक

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Email
ne: ईमेल
