Stripe Payment (7.x-2.11) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Country
pt: País

en: Required
pt: Obrigatório

en: Book
pt: Livro

en: Default
pt: Predefinido

en: Display
pt: Mostrar
